Apie Mus

AutoRent24 – geriausias nuomotas automobilis Jūsų kelionei.

AutoRent24 – už patrauklią kainą išnuomos Jums tinkantį ir patinkantį automobilį. Mūsų įmonė garantuoja išskirtinę kainą ir patrauklias kainas. Vertiname kiekvieną klientą, todėl įsiklausome į Jūsų norus ir stengiamės rasti priimtiniausią sprendimą. Visi automobiliai drausti civiliniu ir KASKO draudimu. Rūpinamės, kad jūsų kelionė mūsų išnuomotu automobiliu būtų saugi ir patikima.

Vienas ir svarbiausias mūsų prioritetų yra išrinkti geriausią nuomojamo automobilio pasiūlymų paketą visada atsižvelgiant į klientų pageidavimus. Galime pasiūlyti įvairių automobilių nuomos variantų, kad automobilis taptų geriausias Jūsų atostogų ar verslo kelionės palydovas.

Mūsų klientų aptarnavimo skyrius visada yra pasirengęs išnuomoti automobilį pagal kiekvieno kliento poreikius. Internetinėje svetainėje ar susisiekę su mumis, paprastai ir greitai rezervuosite Jums patinkantį automobilį.

AutoRenta24 tai:

  • Kokybė ir patikimumas – visi nuomojami automobiliai šiuolaikiški, techniškai ir optiškai tvarkingi.
  • Gera rinkos kaina – taikome patrauklias automobilių nuomos kainas. Autorent24 autoparko automobiliai kiekvieno skoniui ir kišenei.
  • Naujausi automobiliai –siūlome šiuolaikiškus ir naujus automobilių modelius Jums.
  • Jokių sutarties mokesčių. Jokių kreditinių kortelių ar užšaldomų sąskaitų.

Į Vilniaus ir Kauno oro uostus automobilius pristatome NEMOKAMAI.

© 2017 Automobilių nuoma | Auto nuoma. Autorent24.Lt

Sukurta: eSolution.lt & infoBanga