Naujienos

Pirmieji sužinokite apie mūsų skelbiamas naujienas. Geros kelionės!

Automobilių nuoma – Vilniuje, Kaune, Palangoje

AutoRent24  nuomoja  automobilius visoje  Lietuvoje. Pagrindiniai nuomos punktai yra Vilniuje, Kaune ir Palangoje.

AutoRent24 siūlo trumpalaikę ir ilgalaikę  šiuolaikiškų  automobilių nuomą, lanksčias nuomos sąlygas, garantuoja savo klientams  malonų aptarnavimą.

Taip pat, atsižvelgdama į klientų poreikius, AutoRent24  siūlo atsiimti savo užsisakytą  automobilį iš karto išlipus iš lėktuvo, net jei jis oro uoste  nusileidžia naktį. Mūsų nuomojamus automobilius galite atsiimti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostose  Jums reikiamu metu. Kai automobilį  atsiimate iš oro uosto, mažiausiai prieš 3 dienas iki nuomos pradžios privalote informuoti mus apie atvykstančio lėktuvo numerį. Jei nepranešite, mes negalime būti atsakingi už tai, kad lėktuvas vėluos ir to pasekmėje automobilio negausite.Prašome įsitikinti, kad įvedate skrydžio numerį, o ne kokį nors kitą, gautą iš oro linijų bendrovės, tokį, kaip užsakymo patvirtinimo numerį. Automobilio užsakymą galite atšaukti nemokamai, likus ne mažiau 48 val. Iki nuomos pradžios. 

Taigi, AutoRent24 paslaugų spektras yra platus ir tinkamas visiems klientams, net patiems išrankiausiems.Siūlydami  klientams  kokybiškas automobilių nuomos paslaugas už patrauklią kainą, maloniai aptarnaudami Juos ,siekiame užtikrinti  naudingą abipusį bendradarbiavimą!

© 2017 Automobilių nuoma | Auto nuoma. Autorent24.Lt

Sukurta: eSolution.lt & infoBanga