Naujienos

Pirmieji sužinokite apie mūsų skelbiamas naujienas. Geros kelionės!

Naujas nuomos punktas – AutoRent24

Turime gerą žinią klientams, ieškantiems kokybiškų automobilių nuomos paslaugų – startavo nauja ir patogi https://autorent24.lt/svetainė!  

Pasinaudoję šios svetainės paieškos sistema, vos per kelias minutes galite užsisakyti savo kelionei tinkantį bei patinkantį automobilį  lanksčiomis sąlygomis: tereikia paieškos formoje suvesti, iš kur norite pasiimti pasirinktą automobilį, datą ir valandą, kada norite pasiimti.

Taip pat gera naujiena, kad automobilį galite užsirezervuoti telefonu! Išmaniajam telefonui pritaikyta autorent24.lt svetainė leis greitai išsirinkti ir užsisakyti automobilį net ir  būnant  susirinkime ar tvarkant kitus svarbius reikalus.

Autorent24  nuomoja šiuolaikiškus, techniškai ir optiškai tvarkingus, saugius ir patikimus automobilius kiekvieno skoniui ir kišenei. Mūsų nuolat atnaujintame automobilių parke rasite sportinius, prabangius ar ekonominės klasės automobilius  bei įvairias automobilių  komplektacijas.

Be abejo, klientams svarbu žinoti, jog taikome akcijas ir patrauklias automobilių nuomos kainas, taip pat siūlome nemokamai papildomą įrangą: GPS mobiliąsias navigacijas ir kėdutes vaikams.

Autorent24  galima išsinuomoti  automobilį su vairuotoju: jei  turite neatidėliotinų reikalų, vairuotojas  padės saugiai ir greitai pasiekti kelionės tikslą, o jūs tuo metu galėsite atlikti savo darbus, nes nebūsite užsiėmę vairavimu. 

Rinkitės AutoRent24 kokybiškas paslaugas, o mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionė būtų saugi ir patogi!

© 2017 Automobilių nuoma | Auto nuoma. Autorent24.Lt

Sukurta: eSolution.lt & infoBanga