Verslo klientams

Automobiliai Jūsų verslui.

Verslo reikalais tenka nuomotis lengvąjį automobilį ar komercinį transportą? Tuomet tai verslo klientų programa kaip tik Jums.

AutoRent24 pasiūlys Jums palankiausius automobilių nuomos įkainius ir galimybę pasirinkti iš keletos mūsų pasiūlymų. Rinkitės automobilius iš mūsų automobilių parko. Siūlome platų visų klasių naujų automobilių, atitinkančių jūsų poreikius ir biudžetą, pasirinkimą. Galite rinktis ekonominį, sportinį arba prabangų automobilio variantą ir įvairias automobilio komplektacijas.

Taupykite savo laiką ir geriau jį investuokite į savo verslą, nuomodamiesi automobilius.

Nuomojantis automobilį verslui Jums nereikės rūpintis automobilio draudimu, automobilio pirkimu, kelių mokesčiais, automobilio techniniu aptarnavimu bei remontu ir kitomis nenumatytomis išlaidomis. Tai už Jus padarys AutoRent24 automobilių nuoma. Automobilių nuomą, tai ne tik nauda Jums, tai nauda Jūsų verslui. Nauji ir šiuolaikiški automobiliai atspindės Jūsų įmonės veidą.

AutoRent 24 darbuotojai Jūsų verslui pasiūlys lanksčius pasiūlymus išimtinai tik verslo klientams. Nuomokitės automobilį paprastai ir greitai specialiai verslui taikomais įkainiais.

AutoRENT24 – pakelkite savo verslą į naują lygį su mūsų nuomojamais automobiliais!

© 2017 Automobilių nuoma | Auto nuoma. Autorent24.Lt

Sukurta: eSolution.lt & infoBanga